Sortuj: Cena Data
Wyszukaj
Cena [zł]
od:
do:
Metraż [m2]
od:
do:

Zakup na wynajem

Zakup nieruchomości na wynajemZakup nieruchomości z myślą o wynajmie to popularny sposób na inwestowanie. Lokowanie majątku w nieruchomości jest przede wszystkim bezpieczne w zestawieniu z  innymi formami lokowania kapitału i może przynieść ponadprzeciętne zyski w porównaniu do alternatywnych form inwestowania,  korzystniejsza niż na lokatach, bądź rachunkach oszczędnościowych.

Przy obecnym systemie emerytalnym taka inwestycja może stać się dobrym zabezpieczeniem na przyszłość lub dodatkowym dochodem pasywnym.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na takie nieruchomości zebraliśmy w tej sekcji przede wszystkim oferty, które już dzisiaj przynoszą zysk z rentownością często przewyższającą 6-7 % w skali roku, ale i nieruchomości mogące w naszej opinii w przyszłości przynieść ponadprzeciętne zyski. Często są to już nieruchomości ze „sprawdzonymi|” najemcami. Posiadamy także możliwości przedstawienia indywidualnie propozycji takich inwestycji w przyszłości. W razie zainteresowania taką formą inwestycji prosimy o kontakt.

Na lokalnym rynku nieruchomości inwestycja w mieszkania lub lokale pod wynajem to stabilna lokata, korzystniejsza niż na lokatach, bądź rachunkach oszczędnościowych. Przy obecnym systemie emerytalnym taka inwestycja może stać się dobrym zabezpieczeniem na przyszłość.

Obecnie posiadamy kilka nieruchomości nadających się idealnie na ulokowanie kapitału. Są to mieszkania, lokale i domy już wynajmowane z dobrymi najemcami w cenie od 120.000 zł do 450.000 zł. Zwykle rentowność waha się od 6 do 8%. Posiadamy także kilka obiektów min. mieszkania atrakcyjne z punktu widzenia najmu ale i lokale, które po adaptacji mogą być wynajęte - tam rentowność może sięgnąć nawet 10%, przy czym lokal (600 m2) to wydatek po remoncie ok 1,3 - 1,5 mln zł.

Oferta cały czas się zmienia, więc jeśli macie Państwo wolne środki, które chcecie zainwestować proszę o kontakt pod numerem telefonu: 500 42 42 42 lub mailowo rwalus@kanon.nieruchomosci.pl