Sortuj: Cena Data
Wyszukaj
Cena [zł]
od:
do:
Metraż [m2]
od:
do:

Dlaczego My

Sprzedajemy skutecznie

W branży nieruchomości działamy od wielu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy setki transakcji. Ten czas pozwolił nam nauczyć się i udoskonalić nasze umiejętności  sprzedaży. Dzięki temu możemy dziś zaoferować naszym Klientom usługi na  możliwie najwyższym  poziomie .

Dlaczego jesteśmy tak skuteczni?

Jesteśmy skuteczni, ponieważ mamy dobry plan, potrafimy go realizować i przestrzegamy pewnych reguł i zasad. Staramy się aby nasi klienci je zrozumieli i współpracowali z nami na każdym etapie procesu sprzedaży. Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie skutecznie działać, ale  podążamy też za rynkiem wprowadzając nowe techniki prezentacji.

Dobre przygotowanie nieruchomości

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży
Kanon Bielsko - nieruchomości

W Kanon Nieruchomości przywiązujemy szczególną wagę do tego by każda nieruchomość prezentowała się  możliwie jak najlepiej. Staramy się podpowiedzieć Sprzedającym jak uwypuklić zalety, jak małym kosztem poprawić atrakcyjność nieruchomości. Nie chodzi o „ukrywanie wad”, ale o pokazanie potencjału i zalet. Koszty takich zabiegów zwykle niewielkie, a potencjalne zyski  już tak. Dobrze zaprezentowana nieruchomość szybciej znajduje nabywcę i cena uzyskana za nią jest statystycznie wyższa.

Realna cena

Bardzo trudną sztuką jest wycenić nieruchomość wysoko, uzyskać taką cenę i ją szybko sprzedać. Szybkość sprzedaży i wysoka cena stoją ze sobą w sprzeczności. Dlatego bardzo ważnym etapem sprzedaży jest ustalenie ceny. Ustalenie ceny na zbyt niskim poziomie powoduje szybką sprzedaż, ale ze stratą. Ustalenie zbyt wysokiej ceny najczęściej blokuje sprzedaż na długi czas, ponieważ Kupujący nie interesują się takimi nieruchomościami. Częstym błędem Sprzedających jest podejście „a spróbujmy, może się ktoś znajdzie”. A przecież potencjalni Kupujący mają dostęp do wielu źródeł, które weryfikują cenę, nie patrzą na rynek jakim był w przeszłości, ale patrzą na stan aktualny i porównują dana nieruchomość do innych podobnych. Zatem ustalenie ceny na wygórowanym poziomie blokuje skuteczna sprzedaż. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu wybawimy Cię z podobnych problemów i pomożemy wycenić Twoją nieruchomość rzetelnie, rynkowo. Dzięki temu nie stracisz szansy na sprzedaż swojego majątku za cenę odzwierciedlającą wartość rynkową .

Prezentacja multimedialna

Prezentacja multimedialna - Kanon Nieruchomości
Prezentacja multimedialna - Kanon Nieruchomości

Badania naukowe wykazały, że zdecydowana większość ludzi ocenia atrakcyjność towaru na podstawie jego opakowania, w  skrócie tego co widzi. Nieruchomości nie są tutaj wyjątkiem. Im atrakcyjniejsza prezentacja oferty, tym większe zainteresowanie potencjalnych nabywców. Dlatego też w Kanon Nieruchomości taką wagę przywiązujemy do prezentacji zdjęciowej. Staramy się  aby wszystkie zdjęcia eksponowały najważniejsze zalety nieruchomości, były możliwie dobrej jakości , ukazały wyjątkowość Państwa  oferty i wyróżniły ja w tłumie innych podobnych. Wymaga to od nas sporo dodatkowej pracy, ale uważamy, że z korzyścią dla naszych klientów. 

Nowe formy prezentacji

Wraz z rozwojem rynku nieruchomości i wraz ze wzrostem wymagań klientów a także rozwojem technik multimedialnych staramy się wprowadzać nowinki pozwalające jeszcze lepiej zaprezentować naszą ofertę. Tam gdzie jest to możliwe i gdzie wydaje się nam, że to pomaga tworzymy krótkie filmy. Najnowszą naszą modyfikacją jest możliwość tworzenia wirtualnych spacerów po nieruchomości, co niezwykle podnosi atrakcyjność oferty a co za tym idzie znacząco podnosi prawdopodobieństwo sprzedaży.

Przygotowanie oferty i promocja

Zanim oferta trafi na rynek dobrze przygotowujemy się do sprzedaży. Zapoznajemy się dobrze z ofertą, „uczymy się jej”, tworzymy bardzo dobry opis, robimy zdjęcia, tworzymy prezentacje wideo ,wirtualne spacery  i zaczynamy sprzedawać. Promujemy ofertę na naszej stronie internetowej, dostępnych portalach, tworzymy materiały reklamowe. Dbamy by nasza promocja była skuteczna.  Dokładamy starań, by nasza strona internetowa była wysoko w wyszukiwarkach typu google po wpisaniu haseł branżowych np. „nieruchomości Bielsko”. Dzięki takim działaniom masz pewność, że Twoja oferta trafi do tysięcy potencjalnych klientów, że nie ma przerw w promocji oferty.

Podsumowanie:

Nieruchomości powierzone nam do sprzedaży traktujemy z najwyższą starannością. Staramy się je prezentować i dbać o nie jakby to były nasze własne nieruchomości. Dzięki temu, jeśli tylko Sprzedający współpracuje z nami, jest podatny na nasze sugestie mamy BARDZO dużą skuteczność sprzedaży.