Sortuj: Cena Data
Wyszukaj
Cena [zł]
od:
do:
Metraż [m2]
od:
do:

O firmie

Biuro nieruchomości KANON Robert Waluś istnieje od 1998 roku i jest wpisana do rejestru ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta miasta Bielsko-Biała pod numerem 41480. Nasze biuro należy do najbardziej dynamicznych w branży obrotu nieruchomościami na terenie Bielska-Białej i okolic.  
Jej właściciel posiada licencję zawodową pośrednika nadaną przez Ministra Transportu i Budownictwa o numerze 5497 i należy do Bielsko-Katowicko-Częstochowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Nasza firma  jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej za szkody, które mogą powstać w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.

Spośród firm na  bielskim rynku wyróżnia nas bardzo duże doświadczenie zdobyte poprzez kilkanaście lat pracy, setki transakcji zakończonych sukcesem  popartych zadowoleniem naszych Klientów. Gwarancją tego jest zespół ludzi dynamicznych, z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Nie boimy się wyzwań. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza dzisiaj, kiedy obrotem nieruchomościami zajmuje się dziesiątki osób bez doświadczenia, bez przygotowania zawodowego.

Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości oraz handlem nieruchomościami. Zapewniamy szybką, fachową i profesjonalną obsługę Klienta. Posiadamy bardzo obszerną, na bieżąco aktualizowaną bazę Klientów oraz szeroką ofertę nieruchomości. Naszą specjalizacją są nieruchomości mieszkaniowe (mieszkania, domy, działki budowlane), ale dysponujemy również ofertą  lokali komercyjnych, powierzchni biurowych itp. Dzięki doskonałej lokalizacji w centrum Bielsku-Białej przy ul. Barlickiego 25  w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego SFERA trafiają  do nas dziesiątki potencjalnych Klientów a nieruchomości nam powierzone są doskonale reklamowane. Obok naszej siedziby przejeżdża lub przechodzi kilka tysięcy osób dziennie.

Oferujemy Naszym Klientom kompleksową usługę: stworzenie oferty od podstaw (sesja zdjęciowa + obróbka,  opis, porady , wyszukania kontrahenta przez przygotowanie dokumentacji prawnej, geodezyjnej i administracyjnej niezbędnej do przeprowadzenia transakcji, pomocy w uzyskaniu kredytu, a kończąc na realizacji samej transakcji.
Przy sprzedaży służymy także doradztwem jak przygotować nieruchomość do sprzedaży aby zaprezentować jej zalety. Nie chodzi o upiększanie rzeczywistości, ale o skuteczne zaprezentowanie atrybutów. Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie NAPRAWDĘ pomóc.

Współpracujemy również z bankami i firmami udzielającymi kredyty hipoteczne w celu pomocy i ułatwienia  NASZYM  KLIENTOM  zakupu  wybranej  nieruchomości.

Współpracujemy ze sprawdzonymi notariuszami, rzeczoznawcami i geodetami w celu wykonywania naszych usług na najwyższym poziomie.

Naszymi nadrzędnymi celami jest bezpieczeństwo transakcji i satysfakcja Klienta z naszych usług. Powierzone nieruchomości traktujemy z najwyższą uwagą, doceniając fakt powierzenia nam przez Klienta majątku znacznej wartości.

W sytuacjach pilnych jesteśmy także w stanie odkupić od Państwa nieruchomość za gotówkę w bardzo szybkim czasie.

W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo także możliwość wyremontowania zakupionych u nas (i nie tylko) nieruchomości lub też wybudowanie domu od podstaw nawet pod klucz.

Naszą skuteczność potwierdzają setki zadowolonych Klientów i kontrahentów.                          
Dołącz do Nich.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.