Sortuj: Cena Data
Wyszukaj
Cena [zł]
od:
do:
Metraż [m2]
od:
do:

Działka budowlana KAN-GS-5452

Oferta specjalna

OPIEKUN OFERTY

yyyxxx

dane kontaktowe

Informacje ogólne

ID Oferty
KAN-GS-5452
Lokalizacja
Jeleśnia, Przyborów
Powierzchnia całkowita
2456.00 m2
Cena za m2
73 zł
Cena
180 000 zł

Opis

Działki w pięknej okolicy zaledwie 20 minut od ŻYWCA.

  • bezpośrednio przy drodze gminnej
  • spokojna okolica
  • piękny widok
  • wymiary 38,27 m / 40,65 m oraz 29,43 m/ 28,99 m

Działki położone w Przyborowie. Miejscowość w powiecie żywieckim, w odległości zaledwie 20 km od Żywca. Przyborów jest sołectwem dla Gminy Jeleśnia, która zaspokoi Twoje najważniejsze potrzeby. Niedaleko sklepy, restauracja, kościół, szkoła.
W odległości zaledwie 4 kilometrów znajduje się zielony szlak turystyczny na Jaworzynę . Miejscowość obfituje w liczne miejsca do spacerów oraz wycieczek rowerowych, dzięki którym nie będziesz się nudzić. W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych.

2 Działki o łącznej powierzchni 2456 m2 w kształcie 2 prostokątów, o wymiarach 38,27 m / 40,65 m oraz druga o wymiarach 29,43 m/ 28,99 m . Teren nieogrodzony o lekkim nachyleniu. Jedna z działek znajduje się bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej, na której ruch jest znikomy, zapewniając Ci wygodę i błogi spokój. W MPZP teren oznaczony symbolem MM - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka nieuzbrojona.

Prąd bezpośrednio przy drodze asfaltowej, konieczność wykopania studni.  Działka niezabudowana i niezadrzewiona w większości części, dzięki czemu daje Ci duże możliwości aranżacyjne. Tylna część działki jest zalesiona, co urozmaici widok z okien i umożliwi ochłodę w upalne dni.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY

Przeznaczenie dzialki
budowlana
Ogrodzenie dzialki
brak
Uksztaltowanie działki
lekko pochyła
Ksztalt dzialki
kwadrat
Zagospodarowanie działki
Niezagospodarowana
Produkt nr 4 Produkt nr 4 Produkt nr 4