Sortuj: Cena Data
Wyszukaj
Cena [zł]
od:
do:
Metraż [m2]
od:
do:

Działka budowlana KAN-GS-5452

Oferta specjalna

OPIEKUN OFERTY

yyyxxx

dane kontaktowe

Informacje ogólne

ID Oferty
KAN-GS-5452
Lokalizacja
Jeleśnia, Przyborów
Powierzchnia całkowita
1769.00 m2
Cena za m2
79 zł
Cena
140 000 zł

Opis

Działka w pięknej okolicy zaledwie 20 minut od ŻYWCA.

  • bezpośrednio przy drodze gminnej
  • spokojna okolica
  • piękny widok
  • wymiary 38,27 m / 40,65 m 

Działka położona w Przyborowie. Miejscowość w powiecie żywieckim, w odległości zaledwie 20 km od Żywca. Przyborów jest sołectwem dla Gminy Jeleśnia, która zaspokoi Twoje najważniejsze potrzeby. Niedaleko sklepy, restauracja, kościół, szkoła.
W odległości zaledwie 4 kilometrów znajduje się zielony szlak turystyczny na Jaworzynę . Miejscowość obfituje w liczne miejsca do spacerów oraz wycieczek rowerowych, dzięki którym nie będziesz się nudzić. W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych.

 Działka o powierzchni około 1769 m2 w kształcie prostokąta, o wymiarach około 38,27 m / 40,65 m .  Teren nieogrodzony o lekkim nachyleniu. Działka znajduje się bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej, na której ruch jest znikomy, zapewniając Ci wygodę i błogi spokój. W MPZP teren oznaczony symbolem MM - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka nieuzbrojona. Konieczność wykopania studni, prąd w drodze gminnej.
Działka została ostatnio oczyszczona i wyrównana.
Powyżej do sprzedaży działka tego samego właściciela , również możliwość dokupienia około 800 m2 z przepięknym widokiem u stóp schronu bojowego z czasów II wojny światowej "Rydz Śmigły" .
Działka graniczy z działką na której góruje schron. Atrakcyjne miejsce dla badaczy historii. 
 

Działka niezabudowana i niezadrzewiona w większości części, dzięki czemu daje Ci duże możliwości aranżacyjne. Tylna część działki jest zalesiona, co urozmaici widok z okien i umożliwi ochłodę w upalne dni.


 

SZCZEGÓŁY OFERTY

Przeznaczenie dzialki
budowlana
Ogrodzenie dzialki
brak
Zagospodarowanie działki
Niezagospodarowana
Uksztaltowanie działki
lekko pochyła
Ksztalt dzialki
kwadrat
Produkt nr 4 Produkt nr 4 Produkt nr 4 Produkt nr 4 Produkt nr 4 Produkt nr 4 Produkt nr 4 Produkt nr 4 Produkt nr 4 Produkt nr 4